درباره من

من سجاد ابوالحسنی هستم. به وبسایت من خوش آمدید. رشته دانشگاهی کارشناسی من مهندسی مکانیک در دانشگاه آزاد بود. برای ارشد تمام تلاشم را کردم تا در دانشگاهی بهتر ادامه تحصیل دهم. آخر سر در رشته MBA دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین مشغول به تحصیل شدم. دوران دانشگاه چندان بد نبود، اما کمکی به ادامه مسیر من نکرد.

بعد از مدتی مشغول طراحی سایت البته با وردپرس با کمترین قیمت برای مشتریان کردم. از آن جا علاقه مند به بحث سئو شدم و این ورود جدی من به بحث دیجیتال مارکتینگ بود. در ادامه پس از مدتی کسب تجربه در حوزه سئو وارد مجموعه بزرگ همکاران سیستم و البته شرکت سپیدار سیستم شدم.

سجاد ابوالحسنی | Sajad Abolhasani

سپیدار برای من شروع اجرا و پیاده سازی مباحث دیجیتال مارکتینگ بود. شروع کارم در سپیدار در حوزه دیجیتال مارکتینگ بود. من مدیریت سایت را بر عهده داشتم، محتوا تولید می کردم، شبکه های اجتماعی را مدیریت می کردم و در زمینه بازاریابی آفلاین از جمله رویداد هم همکاری داشتم.

بعد از مدتی همکاران توانمندی در حوزه های مختلف به ما اضافه شدند، بنابراین تمرکز اصلی من روی سایت سپیدار بود. تا جایی ممکن این سایت را بهینه کردم و رشد دادم.

اگر بخواهم بزرگترین دستاورد بازاریابی خودم را نام ببرم تولید پادکست های تخصصی در حوزه مالی، حسابداری و کسب و کار بود که نامش را رادیو مالی گذاشتیم. رادیو مالی بهترین تجربه من در سپیدار سیستم است. در کنار فعالیت‌های سپیدار، مدیریت سایت‌های کوچک و بزرگ را نیز بر عهده داشته‌ام.

در این سایت بیشتر درباره تجربیات خودم صحبت خواهم کرد و خوشحال می شوم تاثیری هر چند کوچک در این زمینه داشته باشم.

خوشحال می شوم با راه های ارتباطی با من در تماس باشید و نظراتتون رو درباره مطالب و تجربیاتتون بهم بگین.

دکمه بازگشت به بالا